Mały Mistrz w naszej szkole

Miło nam poinformować, że w naszej szkole jest realizowany program sportowy „Mały Mistrz”. Głównymi celami stawianymi przed programem są stworzenie warunków do kształtowania nawyku podejmowania aktywności fizycznej przez dzieci, stworzenie warunków do poprawy sprawności fizycznej, stanu zdrowia oraz jakości życia dzieci i młodzieży, w tym profilaktyka nadwagi i otyłości, promocja zdrowego i aktywnego stylu życia wśród dzieci i młodzieży, promocja różnych sportów wśród dzieci.

Projekt jest skierowany do dzieci młodszych. Zakłada realizację cyklu lekcji wychowania fizycznego prowadzonych zgodnie z założeniami Małego Mistrza. Dodatkowo umożliwia prowadzenie jednej godziny takich zajęć tygodniowo przez nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej, który tą lekcję będzie prowadził wspólnie z nauczycielem wychowania fizycznego. Zajęcia już ruszyły!

20 września 2024 | Powrót do spisu wiadomości