Za nami dni integracyjne :)

3 i 4 września łagodne lądowanie w szkole po dwumiesięcznej przerwie wakacyjnej zapewniły dni przeznaczone na integrację klas. Wychowawcy zaplanowali aktywności plenerowe nawiązujące do dnia pustej sali oraz programu Szkół Dialogu. W drugim dniu dodatkowo przypomniano zasady obowiązujące w szkole i klasie w tym plany na wypadek ewakuacji, był czas na sprawy klasowe, sportowe rozgrywki, swobodne rozmowy i zabawy w grupie rówieśniczej.

Dla uczniów klas pierwszych to ważna próba samodzielności z którą radzą sobie znakomicie. Brawo nasi "dzielni samodzielni"!

Świetlica szkolna organizuje pikniki na kocykach szukając odrobiny chłodu i cienia.

Biblioteka szkolna pracuje pełną parą - rozpoczęła udostępnianie podręczników na nowy rok szkolny.

Za nami również pierwszy powakacyjny obiad na szkolnej stołówce :) Od czwartku przyzwyczajamy się do planu lekcji na bieżący rok szkolny.

3 września 2024 | wychowawcy klas | Powrót do spisu wiadomości