,,Lato, bawiło się razem z nami", półkolonia letnia na Menniczej już za nami!

- Jakie powinny być udane półkolonie? - Powinny m.in. zapewniać mnóstwo dobrej zabawy, doskonalić wszechstronne umiejętności, ćwiczyć logiczne myślenie i wyobraźnię rozwijać kreatywność, pozwalać relaksować się i uprawiać sport na świeżym powietrzu, dostarczać wielu wrażeń podczas ciekawych wyjść i wycieczek, budować miłe relacje... Uznaliśmy, że najlepsze są półkolonie zaspokajające wszystkie te potrzeby i takie są właśnie półkolonie organizowane w SP 63.

Tutaj dzieci spędzają czas przyjemnie, bardzo różnorodnie i – co ważne – bezpiecznie, pod opieką wykwalifikowanych opiekunów. Rodzice natomiast mogą w tym czasie pracować, nie martwiąc się o opiekę i ciekawie spędzony czas swojego dziecka. Codzienne relacje na stronie szkoły prezentują rodzicom, co ciekawego porabiało Ich dziecko.

Dwa tygodnie minęły bardzo szybko... Cóż, nic dziwnego, bo atrakcji jak zwykle nie brakowało: m.in. Kino Cinema City - Wroclavia, Lindenpark - Centrum Kreatywnej Zabawy (pod kierunkiem animatorów powstały: sojowe świece w szkle, obrazki z suszonych kwiatów, malowane ekotorby i koszulki barwione techniką Tie Dye, las w słoiku, meduzy z papieroplastyki, koralikowe zakładki do książek, czekoladki, mydełka, koniki - Hooby Horse, doświadczenia i eksperymenty), gra terenowa z American Corner, sala zabaw Piotruś, Kręgielnia - Skybowling, Pixel XL, Multicentrum, ZOO, zwiedzanie z przewodnikiem Muzeum Farmacji, warsztaty z długopisami 3D oraz projektowanie 3D z edu3Dkacja, papieroplastyka z projektantem zabawek Boy & Pencil, wreszcie świeżo wyciskane soki, lody i krówki ze specjalnie zaprojektowanym logo!

Dziękujemy serdecznie wszystkim pracownikom szkoły zaangażowanym w organizację naszej Półkolonii :)

Państwu, Rodzicom dziękujemy za okazane zaufanie :)

Najlepszym podziękowaniem jest dla nas wszystkich wdzięczność dzieci i rodziców, a ewaluacja zrobiona właśnie przez dzieci jest szczerym dowodem zadowolenia... Zapraszamy do galerii.

Do zobaczenia na kolejnych turnusach!

Relację przygotowała: Anna Zaremba

Jako organizatorzy pozwoliliśmy sobie również na przytoczenie kilku przykładowych opinii zadowolonych rodziców, którzy piszą:

5 lipca 2024 | Organizatorzy półkolonii letniej w SP63 | Powrót do spisu wiadomości