Półkolonia letnia - dzień ósmy/turnus II

Motyw przewodni dzisiejszego dnia to „Lato w mieście. Jeśli „Lato w mieście” to obowiązkowo - LODY! Kto ich nie lubi? A kto nie lubi czekolady? Na pewno nie dzieci z grupy III i IV. Na zajęciach w Centrum Kreatywnej Zabawy Lindenpark wykonały przepyszne czekoladki i cudowne mydełka. Po zakończonej pracy można było odpocząć ochładzając się pysznymi lodami.

Dwie najmłodsze grupy budowały prototyp modelu AUTO. Poznały też wybrane zasady ruchu drogowego - bo bezpieczeństwo jest dla Nas najważniejsze. Na warsztatach „Wakacje z projektowaniem zabawek - BOY and PENCIL” powstały stojaki na ołówki i kredki w kształcie samochodu. Najstarsi uczniowie - grupy V i VI - wzięli udział w warsztatach z projektowania i druku 3D., by następnie rozładować nadmiar energii w sali zabaw Piksel XL podczas gier na macie z polami sprawnościowymi, logicznymi i pamięciowymi.

Relację przygotowała: Anna Skoczylas

3 lipca 2024 | Powrót do spisu wiadomości