Półkolonia letnia - dzień czwarty

Dzisiejszy dzień półkolonii był pełen twórczych zajęć, które rozbudziły wyobraźnię i zdolności manualne naszych uczestników. Grupy VI i VII udały się do Lindenparku, gdzie brały udział w zajęciach kreatywnych. Uczniowie budowali konstrukcje z klocków Linden, malowali ekotorby i koszulki, a także delektowali się świeżo wyciskanymi sokami z jabłek i marchwi oraz lodami na deser.

Młodsze grupy (I, II, III) uczestniczyły w warsztatach stacjonarnych „Wakacje z projektantem zabawek - BOY and PENCIL. Dzieci projektowały własne zabawki, rozwijając swoją kreatywność i zdolności projektowe. Grupy IV i V uczestniczyły w stacjonarnych warsztatach z długopisami 3D. Uczniowie tworzyli niezwykłe, trójwymiarowe projekty, doskonaląc swoje umiejętności techniczne. Dzień upłynął w atmosferze zabawy i twórczej pracy, dostarczając dzieciom wiele radości i satysfakcji!

Relację przygotowała: Zuzanna Grabowska

27 czerwca 2024 | Powrót do spisu wiadomości