Pierwszoklasiści 2024/2025

Drodzy Rodzice przyszłych Pierwszoklasistów!

Z radością witamy Pierwszoklasistów wraz z Rodzicami w progach naszej szkoły. Od września rozpoczniemy razem nową przygodę. Rodziców oraz naszych nowych uczniów zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w poniedziałek 2 września o godz. 12.00 (sala gimnastyczna). Po części oficjalnej odbędą się spotkania uczniów z wychowawcami klas pierwszych.

Dnia 29 sierpnia (czwartek) o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie organizacyjne rodziców z dyrekcją oraz wychowawcami klas pierwszych. Tego dnia od godz. 15.00 w holu szkoły będzie także możliwość zakupienia mundurków szkolnych dla uczniów klas pierwszych (płatność w gotówce).

Koszt koszulek: krótki rękaw 46 zł, długi rękaw 48 zł.

Dnia 3 września Pierwszoklasiści przychodzą do szkoły na godz. 8.00. Zajęcia odbywać się będą do godz. 11.30. Po zakończeniu zajęć będzie można odebrać dziecko lub pozostawić w szkolnej świetlicy. Karty zapisu do świetlicy oraz deklaracje zapisu na obiady należy złożyć w terminie do dnia 29 sierpnia.

W kwestii deklaracji obiadowej - na spotkaniu 29.08 otrzymacie Państwo komplet dokumentów, w tym deklarację obiadową.

UWAGA! Świetlica szkolna pracuje w godzinach 6:30-16:45.

Zapraszamy również na pierwsze zebranie z rodzicami, które odbędzie się 10 września (wtorek) o godz. 16.30.

W podręczniki i ćwiczenia do edukacji wczesnoszkolnej wyposaży dzieci szkoła. Rodziców, których dzieci będą uczęszczały na religię prosimy o zakupienie podręcznika Poznaję Boży świat wydawnictwa Jedność do klasy I. Prosimy też o zakupienie tornistra (wymiary szafki 24x68, głębokość 46 cm), piórnika oraz następujących przyborów i materiałów:

29 sierpnia 2024 | Powrót do spisu wiadomości