Informacje dotyczące półkolonii letniej w SP63 „Poszukiwacze wakacyjnych przygód”

TURNUS I 27.06-01.07.2022r.
TURNUS II 04.07-08.07.2022r.
KLASY I-VI

Zapewniamy opiekę w godzinach 7:00-17:00. Ze względu na organizację wyjść i wycieczek (zgodnie z harmonogramem i rezerwacjami) prosimy, aby dzieci dotarły do szkoły najpóźniej do godziny 8:00-8:30.

Harmonogram wyjść i wycieczek w trakcie trwania półkolonii oraz Ramowy plan dnia znajdziecie Państwo w załączniku.

Każdy uczestnik półkolonii zgłasza się zaraz po przyjściu do opiekuna oraz wypisuje się u opiekuna, gdy jest odbierany przez rodzica lub wychodzi samodzielnie (w tym przypadku potrzebna jest pisemna zgoda rodzica). Ze względu na bezpieczeństwo czas pobytu dziecka jest rejestrowany.

Pierwszego dnia uczestnicy zostaną przydzieleni do grup i sal oraz poznają swoich wychowawców.

Legitymacja szkolna. Każdy uczestnik zobowiązany jest posiadać legitymację szkolną. Dzieci mają zapewnione bezpłatne przejazdy w czasie półkolonii wyłącznie, gdy posiadają przy sobie ważną legitymacje szkolną.

Każdy uczestnik półkolonii otrzyma czapeczkę w kolorze granatowym. Czapeczki zostaną oznaczone inicjałami uczestników. Każdy uczestnik zobowiązany jest do codziennego noszenia czapeczki podczas wyjść i wycieczek.

Uczestnicy powinni posiadać małe plecaki na najpotrzebniejsze rzeczy (woda, drugie śniadanie, skarpetki antypoślizgowe do Sali Zabaw Piotruś).

W godzinach 7:30-15:00 będzie zapewniona w szkole opieka pielęgniarska.

Posiłki – zapewniamy dwudaniowy obiad z podwieczorkiem. W dniach, gdy organizowane są wycieczki autokarowe do Nadleśnictwa w Miliczu i Żmigrodzie uczestnicy wyjazdu otrzymają suchy prowiant oraz kiełbaski z dodatkami na ognisko. Pozostali uczestnicy półkolonii jedzą dwudaniowy obiad z podwieczorkiem bez zmian.

Szczegółowe plany dnia poszczególnych grup mogą się różnić. Wszystkie aktywności dostosowane są do wieku uczestników. Prosimy o zapoznanie się z planem na każdy dzień. Dzień lub popołudnie dla wychowawców oznacza organizację atrakcji przez wychowawcę dla swojej grupy w formie zajęć warsztatowych: plastycznych, muzycznych, sportowo-rekreacyjnych oraz kulinarnych.

Większa część dzieci uczestniczy w obu turnusach, dlatego atrakcje nie powtarzają się.

Odbiór dzieci w okolicach godziny 15:00 najpóźniej do godziny 17:00.

23 czerwca 2022 | Lilianna Chmielnicka | Powrót do spisu wiadomości