„Pudełko opowieści” - wyniki

Dziękuję za udział w zabawie bibliotecznej „Pudełko opowieści”. Na drugim etapie zabawy – uczniowie przekonali się, jak trudno ocenić czyjąś pracę i oddać swój głos – tylko na jedno „Pudełko opowieści”. Zagłosowało 100 uczniów.

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce – praca „Akademia Pana Kleksa” wykonana przez Mikołaja J. z klasy 4a

II miejsce – praca „Harry Potter” wykonana przez Anię E. z klasy 5a

III miejsce – praca „Mitologia Greków i Rzymian” wykonana prze Hanię M. z klasy 5a

Gratulacje!

Autorzy trzech pierwszych miejsc otrzymują dyplom, książkę „Pajączek na rowerze” – która, mam nadzieję stanie się dla Was zajmującą opowieścią oraz coś słodkiego.

Autorzy pozostałych prac otrzymują nagrody pocieszenia - podziękowanie oraz coś słodkiego.

Bardzo dziękuję za wykonanie pięknych pudełek. Wystawione w bibliotece prace były z zainteresowaniem oglądane i komentowane. Mam nadzieję, zachęciły do sięgnięcia po książkę, będącą tematem „Pudełka opowieści”.

28 lutego 2024 | Urszula Hoffman-Borowiec | Powrót do spisu wiadomości