Przedszkole „Staromiejskie” nr 33 oraz Przedszkole "Nasz Domek" nr 91 z wizytą w naszej szkole

Przedszkolaki na planecie uważności uczyły się jak być tu i teraz, bez oceniania. Ruch, ćwiczenia oddechowe, relaksacja - kolejne przystanki podczas kosmicznej podróży sprawiły przedszkolakom przyjemność.

W naszej szkole ważna jest uważność!

Po warsztacie z uważności klasa 3a zaprosiła gości z przedszkola "Nasz Domek" do swojej sali. Tam czekały na dzieci: miejsca na kolorowych podkładkach, poczęstunek - soczki i krówki, udział we fragmencie zajęć podczas których trzecioklasiści prezentowali swoje mapy myśli - za co lubią szkołę... Były też zabawy muzyczne, polegające na łapaniu pająka chodzącego kolejno po nodze, rękach nosie i głowie. Następnie klaskaniem i oddychaniem przeponowym przedszkolaki próbowały odczarować wiosnę. Zabawy poprowadziła p. Ania - nauczycielka muzyki.

Atmosfera w klasie była bardzo sympatyczna. To było bardzo miłe spotkanie!

26 lutego 2024 | Anna Baniewska | Powrót do spisu wiadomości