Kuba uczył innych, czyli uczeń nauczycielem

Dzisiejszą lekcję języka polskiego w klasie 5. poprowadził Kuba, który jest pasjonatem mitologii Słowian.

Kuba mógł na chwilę wcielić się w rolę nauczyciela i zmierzyć się z takimi wyzwaniami jak: niesforni rozmawiający uczniowie, las rąk w górze i okrzyki poruszonej grupy. Mimo tych trudności poradził sobie doskonale - omówił najważniejszych bogów słowiańskich i zaciekawił nas twórczymi zadaniami.

To była świetna lekcja dla klasy 5a, ale także samego Kuby - po wszystkim stwierdził, że po drugiej stronie biurka jest trudno, a ten wniosek rozpoczął dyskusję z dziećmi na temat roli lidera oraz całego zespołu klasowego, a także był wesołą okazją do przypomnienia sobie, jak to było być uczennicą... :)

Brawa dla Kuby za odwagę i wiedzę, którą chciał się podzielić z innymi, rozbudzając tym samym chęć zamiany ról także u innych rówieśników.

13 lutego 2024 | Dumna polonistka | Powrót do spisu wiadomości