Spotkanie Samorządu Uczniowskiego z przedstawicielką Rady Rodziców

W czwartek, 8 lutego, w naszej szkole odbyło się spotkanie zainicjowane przez Samorząd Uczniowski. Uczestniczyło w nim pięcioro członków Samorządu, pani Paulina Gruszczyńska - opiekun SU, pani wicedyrektor Magdalena Ratajczyk oraz pani Zonia - rodzic uczennicy klasy 1, która została w tym roku łącznikiem między Samorządem Uczniowskim a szkolną Radą Rodziców.

Celem spotkania było omówienie pomysłów na usprawnienie funkcjonowania szkoły, sprawienie by była ona miejscem jeszcze bardziej przyjaznym dla uczniów. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, uczestnicy zwrócili uwagę, iż ważnym jest, by działania Samorządu Uczniowskiego i Rady Rodziców były spójne. Pojawiły się pierwsze wnioski, zaplanowane zostały wspólne inicjatywy. Podobne spotkania będę odbywały się cyklicznie.
Cieszymy się, iż jest wiele osób o otwartych głowach, którym zależy na tym, by nasza szkoła była wyjątkowa, a podejmowane w niej działania, jak najlepiej odpowiadały na potrzeby młodego pokolenia.

8 lutego 2024 | Magdalena Ratajczyk | Powrót do spisu wiadomości