Igrzyska dzieci - minisiatkówka "4" dziewcząt i chłopców

W lutym reprezentacje dziewcząt i chłopców w "4" siatkarskich rozpoczęły rywalizację międzyszkolną. Jako pierwsze zagrały dziewczyny pokonując jednogłośnie wszystkie drużyny w swojej grupie. Uzyskały maksymalną ilość punktów i z pierwszego miejsca awansowały do finału strefy centrum.

Skład: Wiktoria B., Karolina K., Malwina L., Helena P., Anna K., Hanna N., Maria Ś., Maja Z., Marta F., Julia D.

Reprezentacja chłopców po trudnych tie-breakach z kompletem punktów wywalczyła awans z pierwszego miejsca w grupie.

Skład: Piotr R., Jan K., Krzysztof K., Jan R., Mateusz G., Miłosz Ś., Tymon Ś., Antoni M., Jan B., Igor Ch.

Obu drużynom gratulujemy i czekamy na finały. Poziom drużyn, które awansowały do finału jest bardzo wysoki, trzymamy kciuki za nasze drużyny.

9 lutego 2024 | Nina Surma | Powrót do spisu wiadomości