Półkolonia zimowa - dzień drugi

Za nami drugi dzień pełen wrażeń podczas półkolonii zimowej. „Kreatywny wtorek” pod znakiem warsztatów, tak można nazwać dzisiejszy dzień. Mieliśmy okazję stworzyć kartki z recyklingu dla naszych najdroższych Dziadków. Projektowaliśmy breloki z koralików Hama. Budowaliśmy wysokie budowle z klocków LINDEN. Każdy z uczestników stworzył gniotka, którego można używać na co dzień, ale w szczególności w sytuacjach stresowych. Uczestniczyliśmy również w bardzo ciekawych eksperymentach. Wszystko to działo się w Linden Parku, w miejscu, w którym nie ma nudy!

Po powrocie do szkoły kolejna atrakcja – LAS W SŁOIKU. Zrobiło się zielono. Uczestnicy tworzyli kule śnieżne, budowali kreatywne konstrukcje z klocków. Nie zabrakło również śpiewów i tańców w młodszych grupach. Ten czas zdecydowanie płynie zbyt szybko. Z ciekawością czekamy na trzeci dzień, który przed nami...

Relację przygotowała: Maja Jędrzejewicz

16 stycznia 2024 | Powrót do spisu wiadomości