Mikołajkowa Nocowanka w SP63

Klasy drugie przeżyły przygodę życia. Pełni dobrego humoru, podekscytowani oraz chęci do dobrej zabawy przybyli wieczorem 5 grudnia do szkoły. Dla większości uczniów było to pierwsze survivalowe wyzwanie. Spanie na karimacie w śpiworze to spore wyzwanie, ale nie dla drugoklasistów.

Wspólna kolacja, upieczone przez rodziców ciasta, warsztaty makramy, w efekcie których powstały przepiękne Mikołaje, radosne i perfekcyjne pastowanie butów, aby Mikołaj nie miał wątpliwości kto zasłużył na prezent, gry, zabawy, nocne zwiedzanie szkoły z latarkami oraz wspólne oglądanie bajki to super przepis na zabawę. Rano zaś spotkanie z Mikołajem i zasłużone prezenty to kulminacja szczęścia. Dzieci zaskoczyły Mikołaja obdarowując go prezentami, czym zjednały sobie jego przychylność, a nade wszystko sprawiły Mikołajowi wielką radość.

5 grudnia 2022 | Powrót do spisu wiadomości