Akcja "Prezenty bez Pudła"

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!
Szkolny wolontariat zaprasza wszystkich „Zakręconych na pomaganie” do wsparcia akcji Prezenty bez Pudła. Akcja organizowana jest przez UNICEF i polega na zakupieniu żywności terapeutycznej, szczepionek i leków, artykułów higienicznych, podręczników i zabawek.

Dlaczego Prezenty Bez Pudła?, bo zawsze są trafione. Pomoc jest realna, ponieważ zakupione przez Nas produkty wysyłane zostaną tam, gdzie są najbardziej potrzebne. Aby zdobyć pieniądze na wsparcie tej akcji organizujemy Kiermasz ciast i ciasteczek w dniach od 03. do 10.11.2022r. Za zebrane fundusze wybierzemy prezent, na który prześlemy do UNICEFU pieniądze.

Sprzedaż ciast i ciasteczek odbywać się będzie na przerwach, koło sekretariatu od godziny 7:45 d0 13:30. Koszt ciasteczek zależy od ich wielkości: małe 2 zł., średnie 4zł., a duże po 5 zł.

Przykładowe prezenty:
4 puszki sproszkowanego preparatu pozwalającego na przygotowanie mleka terapeutycznego ratującego życie najmłodszym dzieciom - 61,20 zł
10 saszetek gotowej do spożycia pasty – 14,50 zł
25 taśm do mierzenia ramienia i sprawdzania niedożywienia u dzieci – 11,60 zł
30 saszetek gotowej do spożycia pasty - koszt 43.20 zł
szczepionki przeciwko odrze – koszt 52.90 zł

Zapraszamy do wsparcia akcji!

1 listopada 2022 | Szkolny wolontariat | Powrót do spisu wiadomości