Dzień Chłopca

Celebrowany w formie zabaw integracyjnych z rozmachem i na wesoło, z lekkim przymrużeniem oka, niejednokrotnie przybierał formę imprez całodniowych w klasach edukacji wczesnoszkolnej i w świetlicy. W klasach starszych postawiono tego dnia na wyjścia i wycieczki.

Były laurki, słodki poczęstunek, gry i kreatywne zabawy wymyślone i poprowadzone przez dziewczynki. Jednym z pomysłów, który zrobił największą furorę był salon fryzjerstwa męsko-damskiego. Najpierw dziewczynki zrobiły chłopcom odlotowe fryzury wykorzystując kolorowe farby zmywalne i żele. Następnie chłopcy próbowali wymyślić fryzury dziewczynkom.

Były quizy z wiedzy, wyzwania do wykonania „na już”, konkursy sprawnościowe… Działo się, oj działo! Szczegóły z wydarzenia utrwalone okiem obiektywu w poniższej fotorelacji !

2 października 2022 | Powrót do spisu wiadomości