92 Wrocławska Drużyna Harcerska “Dębowa Tarcza”

Już w ten czwartek harcerze z 92 Wrocławskiej Drużyny Harcerskiej “Dębowa Tarcza” zaczynają zbiórki dla nowych harcerzy z klas 4-6. W roku szkolnym 2021/2022 odbyły się 4 weekendowe całodniowe zajęcia, obóz harcerski nad jeziorem Niesłysz w sercu lasu, a cotygodniowe zbiórki harcerskie były okazją do świetnego spędzenia razem czasu. W tym roku będzie jeszcze lepiej.

Zbiórki odbywają się w czwartki od 17.00 do 19.00. Zbiórka przed wejściem do szkoły. Pierwsza zbiórka będzie miała miejsce już 6 października.

W swoich działaniach drużyna skupia się na wspieraniu harcerzy we wszechstronnym rozwoju i kształtowaniu charakteru przez stawianie wyzwań. W trakcie zbiórek harcerze zdobywają sprawności na całe życie. Poznajemy między innymi podstawy pierwszej pomocy, turystyki, pracy w grupie i samodzielnego planowania swoich projektów.

30 września 2022 | Powrót do spisu wiadomości