Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Zapraszamy na gorącą fotorelację z dzisiejszego tajnego głosowania społeczności uczniowskiej, które odbyło się w siedzibie "Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 1", zgodnie z wcześniej ustalonym i podanym do wiadomości harmonogramem.

Komisja zlokalizowana pod adresem Mennicza 21-23 została przygotowana z zachowaniem wszelkich zasad swobody i tajności głosowania.

Wszyscy uczniowie SP63 przybyli na Wybory do Samorządu Uczniowskiego wykazali się obywatelską postawą i skorzystali ze swojego prawa głosu. Głosowanie poprzedziła kampania kandydatów podczas debaty przedwyborczej oraz dzień ciszy przypadający na czwartek 22 września. Nad prawidłowością przebiegu głosowania czuwała komisja składająca się z uczniów klasy 8b. Ważny głos oddawał uczeń po przedstawieniu aktualnej legitymacji szkolnej.

Komisja nie odnotowała żadnych incydentów zakłócających przebieg głosowania. Wyniki zostaną podane do publicznej wiadomości niezwłocznie po komisyjnym przeliczeniu głosów.

23 września 2022 | Powrót do spisu wiadomości