Czas tak szybko mija, ostatni dzień półkolonii

Dzisiejszy dzień był ostatnim dniem naszych wspólnych wakacyjnych przygód. Wybraliśmy się do kina na film "Pan Wilk i spółka", przy którym świetnie się bawiliśmy. Po powrocie z seansu filmowego oddaliśmy sie pracy twórczej, wykonując wakacyjne pocztówki, malując obrazy po numerach, oraz tworząc dzieła haftem diamentowym.

Wykonywaliśmy również uwielbiane przez wszystkich wzory z koralików Hama. Robiliśmy, także zdrowe desery wykorzystując jogurt naturalny i sezonowe owoce. Nie zabrakło również aktywności fizycznej. W parku Staromiejskim bawiliśmy się w chowanego, podchody i berka, w szkole zaś graliśmy w piłkarzyki i tenisa stołowego. Zwieńczeniem naszych półkolonii było wyjście do kawiarni Borówka, gdzie każdy z nas zjadł pyszne lody. Na koniec dnia usiedliśmy i podziękowaliśmy sobie za wspólnie spędzony czas i świetną zabawę, a do domu zabraliśmy wspaniałe wspomnienia i nowe przyjaźnie.

Pomimo że dzisiaj był ostatni dzień naszych wspolnych aktywności, nie mówimy do widzenia. Mówimy do zobaczenia, z nadzieją, że spotkamy się na kolejnych półkoloniach organizowanych w naszej szkole.

8 lipca 2022 | Powrót do spisu wiadomości