Pierwszy tydzień półkolonii już za nami...

Dziś wszyscy uczestnicy wykorzystali wakacyjne słońce oddając się zabawom na boisku szkolnym, tj. bitwa balonowa, bitwa na pistolety wodne, gra w piłkę nożną, czy gra w ping-ponga. Podczas warsztatów z wychowawcami uczestnicy wykonywali pocztówki wakacyjne, robili własnoręczną biżuterię, wyklejali diamenty, malowali pastelami wakacyjne pejzaże na koszulkach, czy układali figurki z ulubionych koralików Hama.

Poszukiwacze wakacyjnych przygód odbyli dziś także wycieczkę do Leroy Merlin, gdzie podczas warsztatów dowiedzieli się jakie zwierzęta mieszkają w lesie, jak odróżnić sarnę od jelenia, czy jak należy zachować się w lesie. Ponadto dzieci przesadziły własne kwiatki, które wzięły ze sobą.
Na koniec warsztatów grupa zjadła zasłużone lody.

Zakończyliśmy warsztaty Instrumenty z duszą. Stworzyliśmy nasze Kije deszczowe. Rzeczywiście tego dnia zaczęło padać

2 lipca 2022 | Powrót do spisu wiadomości