Nasza wakacyjna przygoda powoli dobiega końca – przed nami ostatni dzień

W dniu dzisiejszym trzy grupy pojechały do Nadleśnictwa Milicz do Domu Drzewa. Podczas spotkania obejrzeliśmy film edukacyjny o lasach, dowiedzieliśmy się jak zbudować szałas w lesie. Grupy, które zostały w szkole, po śniadaniu udały się do kina na film „Detektyw Bruno”.

To historia ośmioletniego Oskara, wielkiego fana serialu "Detektyw Bruno", który tak jak jego idol postanawia znaleźć prezent urodzinowy ukryty przez jego rodziców. Po powrocie do szkoły i pysznym obiedzie układaliśmy z Lego kakadu, tworzyliśmy magnesy z koralików, ramki na wakacyjne zdjęcia, terrarium z jaszczurkami, szałas. Podczas zabaw i gier ruchowych graliśmy w piłkarzyki i ping ponga. Oglądaliśmy film „Człowiek kontra pszczoła”. Kontynuowaliśmy zajęcia z pierwszej pomocy.

30 czerwca 2022 | Powrót do spisu wiadomości