Pierwszoklasiści 2022/2023

Drodzy Rodzice przyszłych Pierwszoklasistów !

Z radością witamy Pierwszoklasistów wraz z Rodzicami w progach naszej szkoły. Od września rozpoczniemy razem nową przygodę.

Rodziców oraz naszych nowych uczniów zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w czwartek 1 września o godz. 12.00 (sala gimnastyczna). Po części oficjalnej odbędą się spotkania rodziców oraz uczniów z wychowawcami klas pierwszych: panią Elżbietą Mierzwą wychowawcą klasy 1a (sala 41 parter) oraz panią Elżbietą Nowak, wychowawcą klasy 1b (sala 38 parter). Rodzice uzyskają wówczas najważniejsze informacje, a dzieci będą miały możliwość poznania nowych koleżanek i kolegów.

Dnia 1 września od godz. 12.45 w holu szkoły będzie możliwość zakupienia mundurków szkolnych dla uczniów klas pierwszych (płatność w gotówce). Mundurki zamówić będzie można również podczas zebrań z wychowawcami klas, które odbędą się w dniu 6 września o godz. 16.30.

Dnia 2 września Pierwszoklasiści przychodzą do szkoły na godz. 8.00. Lekcje odbywały się będą do godz. 11.30. Po zakończeniu zajęć będzie można odebrać dziecko lub pozostawić w szkolnej świetlicy (w taki przypadku prosimy o oddanie karty zapisu do świetlicy w dniu 1 września).

Zapraszamy również na pierwsze zebranie z rodzicami, które odbędzie się 6 września (wtorek) o godz. 16.30.

W podręczniki i ćwiczenia do edukacji wczesnoszkolnej wyposaży dzieci szkoła. Rodziców, których dzieci będą uczęszczały na religię prosimy o zakupienie podręcznika Poznaję Boży świat wydawnictwa Jedność do klasy I. Prosimy też o zakupienie tornistra (wymiary szafki 24x68, głębokość 46 cm), piórnika oraz następujących przyborów i materiałów:

- do zajęć sportowych - krótkie, ciemne spodenki (granatowe lub czarne), biała koszulka bez nadruków, wiązane buty typu halówki, dres

- śniadaniówka + bidon

- blok rysunkowy A4, blok techniczny biały A4 iA3, blok techniczny z kolorowymi kartkami A4 iA3

- czarny marker, czarny cienkopis

- kredki ołówkowe Bambino, pastele olejne, plastelina,

- 2 ołówki HB, temperówka, gumka

- 16 kartkowe 2 zeszyty w wąską linię, 2 zeszyty w kratkę,

- farby plakatowe, pędzle różnej grubości, kubek na wodę,

- nożyczki,

- 2 kleje biurowe w sztyfcie,

- 2 teczki tekturowe na prace plastyczne A3 i na karty pracy A4,

Życzymy udanych wakacji,

do zobaczenia w sierpniu!

29 czerwca 2022 | Powrót do spisu wiadomości