To już jest koniec, możemy iść…

Jeszcze niedawno wybrzmiał pierwszy dzwonek, wróciliśmy z wakacyjnych wycieczek, a dziś znowu żegnamy szkolne mury.
Mimo, że za nami ostatni miesiąc, w świetlicy nie było nudy. Niezmiennie rozwijaliśmy plastyczne talenty w malowaniu po numerach. Braliśmy udział w zajęciach z pierwszej pomocy i dowiedzieliśmy się dlaczego umiejętności, które ćwiczyliśmy są tak ważne.

Zorganizowaliśmy turniej piłki nożnej pomiędzy młodszymi i starszymi klasami. Uczyliśmy się o tym, że empatia jest bardzo ważna. Mogliśmy również spróbować swoich sił na zajęciach umuzykalniających.

Świetlicowy czas urozmaicaliśmy sobie licznymi quizami i zabawami muzyczno-ruchowymi. Aby przywołać lato śpiewaliśmy wspólnie piosenki wakacyjne. Czerwiec przyniósł nam również piękną pogodę, którą wykorzystywaliśmy w stu procentach na gry i zabawy na powietrzu.

A dziś żegnamy się, ale tylko po to, by za dwa miesiące wrócić z siłą na nowe wyzwania, które przyniesie kolejny rok. Mamy wielką nadzieję, że wakacyjne chwile przyniosą nam uśmiech, słońce i beztroskę, dzięki którym naładujemy baterie i z uśmiechem wrócimy do świetlicowych aktywności.

23 czerwca 2022 | Powrót do spisu wiadomości