Pożegnalna Zielona Szkoła

13.06-15.06 nasze klasy, 8c i 8d wybrały się na zieloną szkołę. Pierwszego dnia wycieczki wybraliśmy się do do byłej stolicy Polski, Krakowa. Zwiedziliśmy zamek na Wawelu, rynek oraz wysłuchaliśmy hejnał mariacki. W dniu następnym pojechaliśmy do Tatrzańskiego Parku Narodowego, gdzie zobaczyliśmy przepiękne krajobrazy.

Jedną z atrakcji była wyprawa do jaskini Smocza jama, która okazała się dla nas sporym wyzwaniem. Gdy wróciliśmy do ośrodka, zostały zorganizowane gry i zabawy po których odbyło się ognisko.

Niestety trzeciego dnia przyszedł czas na powrót do domu, lecz w drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w Zakopanem. Tam zwiedziliśmy Krupówki. Wycieczka przebiegła pomyślnie, wszyscy bawili się super. Ta wycieczka zostanie długo w naszej pamięci.

15 czerwca 2022 | Janek, Ola i Zuzia - 8C | Powrót do spisu wiadomości