Bal Ósmoklasisty

Dnia 3 czerwca rodzice oraz nauczyciele zorganizowali imprezę pożegnalną dla ósmych klas. Wchodząc do szkoły można było zobaczyć pięknie udekorowany korytarz, dziesiątki balonów, przystrojone i zastawione stoły, wszystko w złoto-czarnej konwencji. Rodzice zadbali o to, aby każdy ósmoklasista zapamiętał bal jak najlepiej – zorganizowali fotografa, fotobudkę oraz profesjonalną ściankę do selfie. Cały wieczór puszczał nam muzykę profesjonalny DJ, który spisał się na medal.

Oprócz muzyki zachęcał nas do wzięcia udziału w różnych zabawach i konkursach. W tańcach towarzyszyły nam również panie nauczycielki, które też świetnie się bawiły. Uczniowie również włączyli się w przygotowanie pysznego poczęstunku – wielu z nich (sami lub z rodzicami) upiekło ciasta, przygotowało przekąski i inne smakołyki. Wszystkie dziewczyny pokazały się w pięknych kreacjach, a chłopcy w koszulach i marynarkach.

W imieniu wszystkich ósmoklasistów serdecznie dziękujemy rodzicom oraz nauczycielom nie tylko za zorganizowanie nam tego pięknego i niezapomnianego balu, lecz także za współpracę i wsparcie przez ostatnich 8 lat. Mamy nadzieję, że oni również zapamiętają ten bal jako piękne i wzruszające ostatnie wspólne chwile.

Kto wie, może jesteśmy twórcami nowej szkolnej tradycji…

10 czerwca 2022 | Hanna i Dominika | Powrót do spisu wiadomości