WARSZATY PKP Polskie Linie Kolejowe,,BEZPIECZNY PRZEJAZD"

Klasy 2b i 1a wzięły udział w zajęciach edukacyjnych z zakresu bezpieczeństwa na przejazdach kolejowo - drogowych oraz właściwego zachowania na terenach kolejowych w ramach projektu unijnego i kampanii społecznościowej " Bezpieczny Przejazd - Głos rozsądku".

Warto, aby wszyscy bez względu na wiek, znali zasady bezpiecznego zachowania na przejazdach kolejowo-drogowych oraz na terenie kolejowym. Dzieci chodzą do szkół i przekraczają przejazdy, jeżdżą w samochodach razem z rodzicami, bawią się w pobliżu terenu kolejowego. Jest wiele sytuacji, kiedy powinno się wiedzieć, jak prawidłowo zachować się na przejeździe, czy w pobliżu torów. Dzieci rosną i w przyszłości to one będą siedziały za kierownicą samochodu. Dobrze, żeby od wczesnych lat utrwalały pożądane nawyki zachowania.

Dzieci otrzymały nagrody za aktywny udział w prelekcji.

30 maja 2022 | Powrót do spisu wiadomości