Śladami wygasłych wulkanów

6 kwietnia uczniowie klas 5. wyruszyli na wspólną wycieczkę do Myśliborza.

Wędrowaliśmy przez Krainę Wygasłych Wulkanów, gdzie wzięliśmy udział w rozwijających warsztatach biologicznych.

Była okazja do pracy w laboratorium, rozwijania umiejętności dziennikarskich (dzieci nagrywały filmy prezentujące wylosowane zwierzęta), tworzenia aromatycznych tabliczek, a przede wszystkim spragnieni siebie, mogliśmy zintegrować się podczas aktywności na świeżym powietrzu. Odwiedziliśmy także Ośrodek rehabilitacji zwierząt i mogliśmy z bliska podejrzeć świat bocianów oraz uroczych sówek, które zrobiły prawdziwą furorę wśród zwiedzających. Wszyscy zachwyceni ich niesamowitością, uznaliśmy, że... robią wrażenie!

Wróciliśmy pełni nowej wiedzy, ale też pięknych wspomnień - było sporo okazji do śmiechu i wspólnego czasu. Oprócz pamiątek przywieźliśmy ze sobą także masę wspaniałych wspomnień.

10 kwietnia 2022 | Powrót do spisu wiadomości