Świetlica w lutym

Po zimowych szaleństwach, odpoczynku i półkolonii nadszedł czas na powrót do szkoły. Luty minął nam bardzo szybko, a w świetlicy jak zwykle dużo się działo…

Wróciliśmy do szkoły w same Walentynki, a z tej okazji przygotowywaliśmy ramki walentynkowe, które mogliśmy wręczyć ważnej osobie.

Nie zabrakło również nauki nowych umiejętności, a w roli głównej wyszywanki. Okazało się, że nie jest to wcale takie trudne, lecz potrzebne są duże pokłady cierpliwości.

Aby sytuacje stresowe nie były dla nas tak bardzo nieprzyjemne stworzyliśmy własnoręcznie gniotki antystresowe, które spełniają swoją rolę fenomenalnie!

Ćwiczyliśmy swoją kreatywność poprzez układanie budowli z klocków Linden, koraliki, rozwiązywanie interaktywnych quizów i wykreślanki na tablicy interaktywnej.

Uczyliśmy się również, jak przedstawić swoje imię w sposób graficzny.

Kiedy tylko pogoda nam pozwoliła spędzaliśmy czas na aktywnościach na powietrzu.

Świetlica włączyła się również w akcję „Solidarni z Ukrainą” tworząc flagi, koralikowe serduszka i plakaty ze słowami wsparcia, których tak bardzo teraz potrzeba.

Przed nami marzec, który miejmy nadzieję będzie równie ciekawy, jak miniony miesiąc.

Z utęsknieniem wyglądamy za słońcem i wiosną, która miejmy nadzieję nadejdzie do nas lada moment.

8 marca 2022 | Powrót do spisu wiadomości