Konkurs „Ekogrant dla szkoły"

Nasza szkoła bierze udział w Konkursie edukacyjno-grantowymEkogrant dla szkoływ ramach ekoprojektu szkoły w programiePiątka dla Natury”. Organizatorem Konkursu jest spółka pod firmą Garden Of Words Pawlikowska-Poleszak i Nieściuszko-Bujnicka Spółka jawna z siedzibą w Warszawie, a Opiekunem Programu jest Velvet CARE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kluczach.

Nazwa naszego Szkolnego Ekoprojektu w ramach tego Konkursu brzmi: „Szkoła przy Menniczej wolna od smogu”.

Nasi uczniowie uwielbiają spędzać przerwy na boisku szkolnym, lecz często ze względu na złe parametry powietrza, które codziennie monitorujemy, nie mogą z tej możliwości korzystać. Zaprojektowanie i urządzenie „zielonej tarczy antysmogowej” stworzy naszym uczniom zieloną enklawę w centrum miasta – miejsce relaksu i wypoczynku.

Trzymamy kciuki za powodzenie naszego projektu.

10 lutego 2022 | Powrót do spisu wiadomości