,,A my życzymy i śpiewamy tak - Kochana Babciu żyj sto lat, ciesz się wnukami i kochaj świat..."

21 stycznia - Dzień Babci. Pamiętamy! Życzymy z całego serca - zdrowia, szczęścia, radości i spełnienia marzeń!

Uczniowie z klasy 1a włożyli mnóstwo miłości i zaangażowania w wykonanie upominków dla babć. Wszystko zaczęło się od pomysłu - ozdobne słoiczki z kolorową solą. Rodzice pomogli w ich zakupie. Potem mnóstwo soli, kolorowa kreda. Wysypywaliśmy sól na podstawki i,,kolorowaliśmy" ją kredą. Następnie misternie, warstewka po warstewce wsypywaliśmy do naczynek. Pani Maja przygotowała śliczne bileciki z życzeniami, które wstążeczką przywiązaliśmy do prezentu. Myślimy, że spodobają się babciom.

Nagraliśmy też filmiki z życzeniami dla babć.,,Babciu, jesteś najlepsza",,,Babcia robi najlepsze ciasta, kluski i prezenty".,,Babcie są najlepsze na świecie",,,Babcie są ulepszone",,,Babcia jest od rozpieszczania"...:)

Życzenia miłego świętowania dla wszystkich kochanych Babć i Dziadków

21 stycznia 2022 | Powrót do spisu wiadomości