Rozstrzygnięcie konkursu "Paczka dobra"

Miło nam poinformować, że spośród 200 nadesłanych prac, których autorami byli uczniowie szkół podstawowych klas 1-6 mamy także swoich laureatów. Organizatorami konkursu byli: Wydział Promocji Miasta i Turystyki, Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych oraz Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia. Nagrody przyznało jury organizatora.

Wyniki:
Nagroda grupowa (dla całej klasy)
miejsce 3 – spacer z przewodnikiem po Wrocławiu – za pracę Kamili SP. nr 63, kl. 3a
Jury postanowiło także przyznać wyróżnienie (paczka niespodzianka) – dla Leny z SP. 63, kl. 3b.
Wielkie gratulacje dla zwycięzców!

Ogromne podziękowanie dla wszystkich uczestników konkursu. Cel był szczytny i świadczy o ogromnej empatii naszych Uczniów i otwartych sercach dla potrzebujących.

Wszystkie prace biorące udział w konkursie zostaną zaprezentowane na styczniowej wystawie w Rynku.

9 grudnia 2021 | Powrót do spisu wiadomości