Rodzinny konkurs plastyczny na dyniowy globus

W imieniu wychowawców świetlicy i edukacji wczesnoszkolnej zapraszamy uczniów klas I-VI SP63 do udziału w jesiennym konkursie plastycznym na stworzenie globusa z dyni.

Celem konkursu jest:
- rozbudzenie ciekawości poznawczej światem i podróżami;
- rozwijanie zainteresowań oraz umiejętności plastycznych;
- poszukiwanie i poznawanie nowych kreatywnych technik plastycznych;
- pobudzenie wrażliwości na piękno jesiennej przyrody.

Technika wykonania/zdobienia pracy jest dowolna. Warunkiem koniecznym jest wykorzystanie dyni. W przygotowaniu pracy konkursowej mogą uczestniczyć także rodzice i rodzeństwo. Chodzi o to, aby ukazać kontury kontynentów, ich zarys, z nazwami lub bez. Można wycinać w dyni i podświetlać, naklejać materiały papiernicze lub przyrodnicze. Pomysł zależy od inwencji twórczej autora. Premiowany będzie każdy widoczny wkład ucznia w prezentowanej pracy, zgodność z tematem oraz staranność wykonania. Łączymy edukację z zabawą!

Na prace podpisane imieniem i nazwiskiem ucznia oraz informacją, do której klasy uczęszcza autor, czekamy do środy 3 listopada.

Dyniowe globusy należy dostarczyć do świetlicy, sala 39.

Najciekawsze pomysły zostaną nagrodzone w kategoriach wiekowych I-III i IV-VI. Wystawa prac odbędzie się w holu szkoły, a wyniki zostaną zaprezentowane na szkolnej www i w galerii fotograficznej. Organizatorem konkursu jest SP63.

Na adres mailowy lilchm1402@edu.wroclaw.pl można również wysyłać zdjęcia, etapy powstawania dyniowego globusa.

Dostarczenie pracy konkursowej jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację imienia i nazwiska ucznia w przypadku otrzymania nagrody.

Udanej zabawy i kreatywnych pomysłów życzą wychowawcy świetlicy i edukacji wczesnoszkolnej.

18 października 2021 | Powrót do spisu wiadomości