Pasowanie na ucznia

Pasowanie na ucznia to wyjątkowy dzień w życiu świeżo upieczonych pierwszoklasistów. Trzynastego października nasi drodzy pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie, przyrzekając być pilnymi uczniami i dobrymi ludźmi.

Podczas uroczystości każdy z pasowanych zobowiązał się do przestrzegania praw i obowiązków ucznia, a także do godnego reprezentowania szkoły.

W krótkim programie artystycznym wprowadzili nas w świat wrocławskich krasnali i ujawnili z jakimi problemami borykają się młode krasnale. Tego dnia uczniowie klas pierwszych oficjalnie zostali włączeni do uczniowskiej społeczności naszej szkoły. Całą uroczystość pięknie poprowadziły uczennice klasy czwartej Ania i Hania.

Zwieńczeniem pasowania było obdarowanie pierwszoklasistów rogami obfitości a w klasach czekały następne niespodzianki wspaniałe, okolicznościowe torty, ciasta oraz owoce i oczywiście zabawy.

Uczniom klas pierwszych serdecznie gratulujemy i życzymy wielu wspaniałych chwil w naszej szkole oraz dotrzymania słów przysięgi.

17 października 2021 | Powrót do spisu wiadomości