Z rodziną nie tylko na zdjęciu

Pierwszoklasiści każdego dnia poznają się coraz lepiej. Za nami wiele działań integrujących klasę, w tym zadanie długoterminowe - przygotowanie prezentacji o rodzinie. Powstały przepiękne projekty plakatów, plastyczne arcydzieła przedstawiające rodziny naszych uczniów. Dzieci z klas pierwszych po raz pierwszy zmierzyły się z trudnym wyzwaniem wystąpienia na forum, ale poradziły sobie bardzo dobrze.

Dzieci pokazywały zdjęcia, opowiadały o członkach swojej rodziny, mówiły z ilu osób składa się rodzina, podawały imiona, mówiły kto jest starszy, a kto młodszy w rodzinie. Opowiadały o pasjach, zainteresowaniach, ulubionych zajęciach swoich, rodzeństwa, rodziców i dziadków. Mówiły też o tym, jak lubią spędzać czas z rodziną.

Dziękujemy rodzicom i dzieciom za zaangażowanie w przygotowanie prezentacji.

9 października 2021 | Powrót do spisu wiadomości