Szkolny Festiwal Nauki - czas pokazów młodych naukowców

Festiwal Nauki w szkole to już nasza rokroczna tradycja oraz okazja do wzbogacenia wiedzy, podzielenia się swoimi umiejętnościami z innymi, rozbudzenia zainteresowań, odkrycia swoich talentów. W klasach młodszych uczniowie podchodzą do tego zadania z wielkim zaangażowaniem i radością.

Ta sytuacja daje też okazję do pokonywania strachu przed występem na forum. Widzą, iż w życzliwej atmosferze klasy wszystko jest możliwe, inni trzymają za nas kciuki, chętnie pomagają z zaciekawieniem słuchają a na koniec nagradzają brawami.

Dzień pokazów klasowych był przeglądem wszelakich dziedzin rozpoczynając od pokazów chemicznych, fizycznych, historycznych, demonstracji hobby, uprawianych dyscyplin sportu, talentów muzycznych oraz sztuczek magicznych.

Z wielką przyjemnością obserwuje się zaangażowanie, profesjonalne przygotowanie radość i dumę z wykonanej prezentacji, podziw kolegów i koleżanek.

To staje się wystarczającą motywacją do planowania przyszłorocznego pokazu i na to czekamy.

30 września 2021 | Powrót do spisu wiadomości