Krasnale pokazują nam Wrocław

Pod takim hasłem pierwszoklasiści wyruszyli z panią Przewodnik Małgorzatą Rzeszutek na zgłębianie tajemnic wrocławskiego świata krasnali oraz wiedzy o swoim mieście.

W czasie wycieczki wykonywali wiele zadań, rozwiązywali zagadki, układali puzzle, tańczyli na wrocławskim rynku wzbudzając zainteresowanie przechodniów, uczyli się obcych języków i cieszyli wspólną zabawą i towarzystwem. Na wszelakie sposoby starali się wejść do świata krasnali próbując otworzyć magiczne wrota jak i budząc strażnika. Sprawdzone zostały nawet nasze domowe klucze, ale...

Cóż uświadomiliśmy sobie również w jak pięknym miejscu miasta leży nasza szkoła i jak blisko mamy do jego najpiękniejszych zakątków. Wróciliśmy do szkoły nieco zmęczeni, ale z nową wiedzą, którą na wycieczkach rodzinnych będziemy dzielić się z bliskimi.

28 września 2021 | Powrót do spisu wiadomości