Dzień pustej klasy z klasą 7a

Wrzesień to trudny czas dla uczniów i nauczycieli. Po wakacjach nie łatwo jest wdrożyć się w tryb nauki. Święto przypadające na 20 września 2021 r. występuje w kalendarzu szkolnym pod nazwą Dzień Pustej Klasy.

Dzień ten jest okazją do chwili wytchnienia i podładowania energii na kolejne tygodnie wypełnione nauką.

Rodzice klasy 7a postanowili, idąc za potrzebami swoich dzieci, zorganizować imprezę integracyjną w Kwaterze Głównej – Laser Tag Wrocław.

Nie była to typowa wycieczka na świeże powietrze, ale przestrzeń, w której przebywaliśmy, była zdecydowanie większa niż w szkole. Młodzież mogła nie tylko pobiegać, ale także kształcić myślenie strategiczne będąc w ruchu. Gra zespołowa stworzyła okazję do rozwijania kompetencji miękkich: umiejętności porozumiewania się z innymi członkami grupy (komunikację werbalną i niewerbalną) współpracę w zespole, inteligencję emocjonalną, kreatywność, umiejętność planowania i podejmowania decyzji. Organizm otrzymał dodatkową dawkę adrenaliny. Wszyscy wrócili do szkoły zmęczeni, ale szczęśliwi. Laserowe manewry mamy zaliczone!

22 września 2021 | Powrót do spisu wiadomości