Pierwszaki przyszły do szkoły

Dzisiaj, pierwszego września, powitaliśmy w naszych progach uczniów, którzy dopiero rozpoczynają swoją szkolną przygodę.
Do naszej społeczności dołączyły dwie nowe klasy.

Na początku przywitaliśmy pierwszaków na boisku szkolnym. Uczniowie wraz z rodzicami mieli okazję poznać panie dyrektor, nauczycieli uczących, wychowawców oraz swoich nauczycieli pracujących w świetlicy.

Po krótkiej części artystycznej, która tematycznie nawiązywała do parasolek, które mieliśmy ze sobą, uczniowie założyli słoneczne ordery na szyje i wraz z wychowawcami udali się do swoich klas. Tam nastąpiło zapoznanie z nowym miejscem, z zasadami panującymi w szkole oraz oczywiście nie zabrakło możliwości do pierwszej integracji.

Dzieci stworzyły swoje drzewko klasowe wraz z ptakami, a każdy z nich podpisany był ich imieniem. Pierwszy dzień szkoły był pełen wrażeń, kolorów i dziecięcych uśmiechów.

Mamy nadzieje, że nasi nowi uczniowie będą z radością przekraczać mury naszej szkoły przez cały nadchodzący rok.

Trzymamy za Was kciuki!

1 września 2021 | Powrót do spisu wiadomości