Laureaci konkursów
"Eko instrumenty" - rozstrzygnięcie konkursu
W naszym konkursie pt. "Eko instrumenty" wzięło udział 12 dzieci ze świetlicy szkolnej. Wykonały one bardzo pomysłowe i pracochłonne instrumenty, wykorzystując przy tym materiały codziennego użytku. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy wykonanych prac i otrzymanych upominków. Nagrody dla uczestników ufundowała Rada Rodziców. W szczególny sposób wyróżniliśmy 3 pracę uczniów: Oli oraz Wiktora z klasy 1a i Niny z klasy 2b :)

17 czerwca 2026 | Agnieszka Gieruń, Karina Szczepanek - Sajda | Powrót do spisu wiadomości