Archiwum
Bal Ósmoklasistów! - już za nami...🧑🎓🥳🎉🎊🌟🌃🌜
W opisie wydarzenia mogłoby pojawić się wiele słów, jak było? Wystarczą dwa: zachwycająco pięknie! ❣️🧙♂️🪄🎂🍰

🕟💇♀️💇♂️💅💄🩰👗🥿👜👸🕴️👔 🌟 Godzina 17:00 - Poloneza czas zacząć! ⏳🕡🎼🎶📣🎙️🎤🎆🎥📸👩🍳👨🍳🍽️😋🌭🥪🍕🍉🍌🍓












Drugi dzień przygotowań w toku... i nawet chmury ustąpiły miejsce słońcu! 🌦️☂️🌂🌞😎⏳🕦🕛🕧🕜🕟




Pierwszy dzień przygotowań :) 12 godzin do balu... ⏳🌧️⛈️☔🛍️👛🧹


foto. Liliana Chmielnicka 📸
12 czerwca 2026 | 🧑🏫👩🏫 | Powrót do spisu wiadomości