Szkoła Podstawowa nr 63
im. Anny Jasińskiej we Wrocławiu
Kontakt
Menu

Archiwum

Czerwiec w świetlicy

Otwieramy nową galerię! Relacja pojawi się w podsumowaniu miesiąca :)

W poniedziałek 08.06 dzieci z klasy 1b brały udział w zajęciach przeprowadzonych metodą EPR czyli edukacji przez ruch Doroty Dziamskiej. Jest to metoda, która pozwala na rozwój w 4 obszarach tj. fizycznym, emocjonalnym, społecznym i poznawczym. Uczniowie nie pierwszy raz mieli styczność z taką formą zajęć, ale pierwszy raz na tak dużych arkuszach papieru. Była świetna zabawa i poniżej jej efekty.

foto. Karina Szczepanek-Sajda, Viktoriia Kushnir, Agnieszka Gieruń, Kamila Bojko

15 czerwca 2026 | zespół wychowawców świetlicy | Powrót do spisu wiadomości