Archiwum
Wielki sukces w zawodach sportowych! 🏅🏃🏆
Dzisiaj odbyły się w Polkowicach Mistrzostwa Dolnego Śląska w lekkiej atletyce. 🏆
✅ Mistrzem Dolnego Śląska w biegu na 60 m został Antoni Cz. z klasy 6a 🏃
✅ Wicemistrzem Dolnego Śląska w rzucie piłeczką palantową został Gustaw M. z klasy 6a 🏃
Wielkie gratulacje!
9 czerwca 2026 | Paweł Drob | Powrót do spisu wiadomości