60-lecie szkoły

Nasza szkoła ma już 60 lat! 10 razy więcej niż nasi najmłodsi uczniowie. Huczne obchody szkolnego święta miały miejsce także w naszej świetlicy. Co się u nas działo?

Po pierwsze, ozdobiliśmy świetlicową salę wykonanymi przez nas balonami (takiej ozdoby podczas urodzin nie może zabraknąć!).

Po drugie, wykonywaliśmy działania matematyczne, których suma miała być równa 60. Nie dość, że poćwiczyliśmy matematykę, to jeszcze nieźle się bawiliśmy wymyślając zadania z treścią, w których główną rolę odgrywała oczywiście nasza szkoła.

Po trzecie, rozwiązywaliśmy krzyżówki, w których hasła związane były z ogólną wiedzą o szkole. Przekonaliśmy się, że nie wszystko jest tak proste i oczywiste, ale wspólnymi siłami daliśmy radę niełatwym pytaniom.

Na przyjęciu urodzinowym nie zabrakło łakoci. Dzieci, które brały udział w zabawach otrzymały słodkie cukiereczki.