60 LECIE

 

24-28 listopada 2017r. jubileusz 60 lecia szkoły 1957r. - 2017r.

 

JESIENNE WARSZTATY PLASTYCZNE

26 października nauczyciele świetlicy zaprosili uczniów z klas I i II wraz z rodzicami do udziału we wspólnych warsztatach plastycznych. Wykonaliśmy jesienne ozdoby: wianek z kolorowych liści, przybornik w kształcie sówki, malowaliśmy gipsowe figurki oraz ozdabialiśmy zakładki do książek techniką decoupage.

Mamy i tatusiowie dzielnie pomagali swoim pociechom. To dzięki nim jesienne ozdoby nabrały niepowtarzalnego charakteru. W końcu najmilej spędzony czas to ten, który spędzamy razem, a najpiękniejsze prace to te wykonane wspólnie.

ŚWIETLICOWY KONKURS LITERACKO-PLASTYCZNY „MOJA PANI”

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej nauczyciele świetlicy ogłosili konkurs literacko-plastyczny pt. „Moja Pani”. Zadaniem uczestników było wykonanie portretu swojej nauczycielki oraz napisanie na jej temat krótkiej wypowiedzi wierszem lub prozą.

Pierwsze miejsce zajęły ex aequo Karolina z kl. Ib oraz Laura z kl. IIb. Dziewczyny wykonały staranne prace oraz napisały piękne, wzruszające teksty o swoich wychowawczyniach. Gratulujemy!

PRZEDSTAWIENIE Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

10 października odbyło się w naszej szkole przedstawienie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Tym razem nauczyciele i pracownicy szkoły mogli poczuć się jak na gali rozdania Oskarów. Przez szkolny hol ciągnął się długi, czerwony dywan, zaś nauczyciele odbierali swoje nagrody (ozdobnie zapakowane, rumiane jabłuszka) w różnych kategoriach. Co chwilę dało się słyszeć salwy śmiechu dzięki świetnie napisanemu, humorystycznemu scenariuszowi oraz wspaniale odegranym uczniowskim rolom.

Czytaj więcej...

WRZESIEŃ W NASZEJ ŚWIETLICY

Pierwsze dni pobytu w świetlicy zaczęliśmy od zapoznania lub – w klasach starszych - przypomnienia regulaminu świetlicowego. Każdy świetliczak zobowiązany jest do przestrzegania ustalonych zasad, tak w świetlicy i szkole, jak i w stołówce czy na szkolnym boisku i placu zabaw. Wiemy już jakie są nasze prawa i obowiązki w świetlicy szkolnej  i z pewnością je zapamiętamy, będą nam bowiem towarzyszyć przez cały rok szkolny.

Czytaj więcej...

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 63 im. Anny Jasińskiej we Wrocławiu 

All Rights Reserved.