DLA WYJĄTKOWYCH OSÓB – BABCI I DZIADKA

24 stycznia w naszej szkole odbyła się wyjątkowa uroczystość dla wyjątkowych osób. Wówczas to został wystawiony przygotowany przez nauczycieli świetlicy spektakl z okazji Dnia Babci i Dziadka. Aktorami biorącymi udział w przedstawieniu zostali uczniowie klasy IIc, którzy zapragnęli podziękować rodzicom rodziców za ich miłość i obecność.

Krótka, humorystyczna scenka o Zielonym Kapturku i dobrym wilku spodobała się zacnej publiczności. Młodzi aktorzy w pięknych przebraniach stanęli na wysokości zadania i doskonale wcielili się w odgrywane przez siebie role. Na zakończenie przedstawienia babcie i dziadkowie zostali obdarowani prezentami – świecznikami pomalowanymi przez wnuczęta oraz własnoręcznie wykonanymi przez nie laurkami.

Uroczystość zwieńczył poczęstunek dla dzieci i ich gości. Pyszne ciasta przygotowane przez rodziców zniknęły w brzuszkach w okamgnieniu.

Przypomnijmy raz jeszcze morał przedstawienia, aby utkwił na zawsze we wszystkich głowach: Babcie i dziadkowie są po prostu niezastąpieni!