STYCZEŃ W NASZEJ ŚWIETLICY

Nowy rok rozpoczęliśmy tematem karnawałowym! Wykonywaliśmy świecące, cekinowe ozdoby, przede wszystkim maski. Następnie powróciliśmy do tematyki zimowej. Rozmawialiśmy o zwierzętach, które w czasie zimy szczególnie potrzebują naszej pomocy. Rozwiesiliśmy w szkolnym holu wykonane przez nas plakaty informujące o formach pomocy. Z okazji przypadającego w styczniu święta babć i dziadków zrobiliśmy mnóstwo portretów, laurek i prezentów, którymi mieliśmy okazję obdarować najbliższych.

Nie zabrakło czasu na zabawę! W świetlicowej sali powstają wspaniałe budowle z klocków, nasza wyobraźnia jest nieograniczona. Jako że wiemy, iż ruch jest niezwykle ważny systematycznie uczęszczaliśmy też na zajęcia sportowe.

Zapraszamy do obejrzenia styczniowej galerii zdjęć.