Alfik

22 listopada 2017 odbył się w naszej szkole ogólnopolski konkurs matematyczny Alfik, w którym udział wzięło 118 uczniów klas 2-7.

Wyniki bardzo dobre uzyskali: Benjamin Suduł kl.3b, Mirosław Śniegoń kl.3c, Jakub Orłowski kl.4b, Zuzanna Jaksa Pliszka kl.4d, Hanna Osajda kl.5c, Patrycja Dzielendziak kl.5c, Filip Świderski kl.6b, Mikołaj Lewandowski kl.6c, Tymoteusz  Noremberg kl.6a, Wiktoria Sawińska kl.6c.

Wyniki dobre uzyskali: Antoni Gabryszewski kl.3c, Adam Rafner kl.4a, Jerzy Zieliński kl.6b

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Gratlujemy naszej drużynie II miejsca w finale strefy wrocławskiej w unihokeju dziewcząt!

Skład:

Gabriela Błaszczyszyn
Joanna Błaszczyszyn
Wiktoria Ciepelowska
KlaudiaKomar
Bianka Pohl
Jagoda Pytel
Hania Sadowska
Antonina Szulc
Aleksandra Wiśniowska
Kaja Woźny

KONKURS NA EXLIBRIS BIBLIOTEKI SZKOLNEJ rozstrzygnięty!

Wyniki:

I miejsce w kategorii grafiki komputerowej – Mateusz Sałagacki IV b

I miejsce w kategorii pracy plastycznej – Sara Kozłowska VI b

II miejsce w kategorii pracy plastycznej – Hanna Chładzińska VI c

GRATULUJEMY!

Miło nam poinformować, że zwycięska praca zaprojektowana przez Mateusza Sałagackiego stała się znakiem własnościowym, czyli ex librisem Biblioteki Szkoły Podstawowej nr 63 im. Anny Jasińskiej we Wrocławiu.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczennica klasy IV B Natasza Marszalska, która została laureatką nagrody głównej Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Popisz się talentem” 2017 doczekała się swojej pierwszej publikacji. Wydawnictwo Nowa Era, które było organizatorem przedsięwzięcia wydało niezwykłą książkę stworzoną przez dzieci dla dzieci. „Ukryte światy” to 25 zwycięskich opowiadań wyłonionych z blisko 5000 nadesłanych prac uczniów klas I-VI z całej Polski. Mimo ogromnej ilości prac konkursowych nasze miasto Wrocław reprezentuje właśnie jako jedyna nasza uczennica Natasza Marszalska. Jej opowiadanie pt. „Magiczny ptak” można znaleźć na 36 stronie zbioru. Warto dodać, że cały dochód ze sprzedaży książki przeznaczony jest na cele charytatywne, wspierania talentów uzdolnionych uczniów.

Liliana Chmielnicka – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej