Jak wygląda szkoła nocą?

Noc z piątku na sobotę szóstoklasiści spędzili, przebywając w szkole. Była to doskonała okazja, by zadbać o relacje w naszej klasie, a także zwiedzić na co dzień niedostępne zakątki szkoły.

Przeżyliśmy wiele pięknych chwil, które na zawsze zapadły nam w pamięć.

Trenowaliśmy samodzielność, przygotowując kolację, stoczyliśmy bitwy z nerfami, obejrzeliśmy film, leżąc i delektując się przekąskami, zorganizowaliśmy mecze: siatkówki, koszykówki i piłki ręcznej, zagraliśmy w chowanego po szkole, po północy zwiedzaliśmy szkołę z latarkami w rękach – mogliśmy zobaczyć miejsca dotąd niedostępne, wiele z nich bardzo nas zdziwiło!

Wieczorową porą szkoła zyskuje trochę magii i dzieją się w niej dziwne rzeczy – uwierzcie nam na słowo! Jeśli jednak nie do końca nam ufacie, to sami to sprawdźcie, spędzając w niej wieczór i noc. My bawiliśmy się świetnie – Wy też możecie! Zachęcamy! :)

4 lutego 2023 | Paulina Gruszczyńska z klasą 6b | Powrót do spisu wiadomości