Wyniki konkursu na logo świetlicy

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za nadesłanie interesujących pomysłów graficznych ilustrujących codzienną działalność naszej świetlicy szkolnej w "miniaturze". Nagradzamy wszystkie prezentowane w galerii konkursowej prace! Serdecznie podziękowania kierujemy także do tych Rodziców, którzy pomogli dziecięce rysunki odtworzyć w programach graficznych. Podziwiamy uczniów, którzy zrobili wszystko samodzielnie. Wielkie BRAWA!

Jury konkursowe, któremu przewodniczył artysta plastyk, wytypowało 3 prace ex aequo, które otrzymały największą ilość głosów. Autorami są: Gustaw Z. klasa 1b - za przedstawienie logo w formie litery "Ś" jako Pani wychowawczyni otulającej dwoje dzieci (chłopca i dziewczynkę), Antoni M. klasa 2b - za projekt wielobarwnego witrażu, który może symbolizować różnorodność oraz Emily O. klasa 6b - za nawiązanie liściem laurowym do projektu w nowym logotypie szkoły.

W oparciu o pomysły naszych uczniów powstanie profesjonalne logo świetlicy zaprojektowane przez grafika.

1 lutego 2023 | Powrót do spisu wiadomości