Sukcesy w Alfiku Humanistycznym

Jest nam niezmiernie miło podzielić się informacjami o sukcesach naszych uczniów. Odnieśli oni znaczące osiągnięcia w XXVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Humanistyczny.

Poniżej znajdują się najwyżej docenieni uczniowie:

Olaf P. kl. 7b (1. miejsce w województwie i 2. miejsce w kraju) – nagroda pieniężna.

Marta F. kl. 5b (7. miejsce w województwie) – Dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku.

Szymon M. kl. 6b (10. miejsce w województwie) - Dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku.

Laura T. kl. 7b (4. miejsce w województwie) - Dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku.

Zofia P. kl. 7b (6. miejsce w województwie) - Dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku.

Antoni W. 8a (15. miejsce w województwie) - Dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku.

SERDECZNIE GRATULUJEMY! :)

18 stycznia 2023 | Paulina Gruszczyńska | Powrót do spisu wiadomości